• VŠETKOVEDKO- vyhodnotenie

• Aj tento rok sa žiaci 2.– 4. ročníka zapojili do vedomostnej súťaže „Všetkovedko.“

Titul Všetkovedko tento rok získali: Juraj Jakál, žiak 2. A triedy, Katarína Chormeková, žiačka 3. A triedy, Lenka Bátorová, žiačka 4. A triedy,  a zaradili sa medzi 30 % najúspešnejších riešiteľov.

Ostatní zúčastnení žiaci sa úspešne zapojili  do súboja o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími a získali titul Všetkovedkov učeň.

Sú to: A. Kyselica, L. Mišina, N. Cibiriová, L. Bulejčíková, S. Hrenáková, F. Kližan.

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a gratulujeme.

• Vážení rodičia, tento mesiac bude mlieko Rajo brejky možné vyzdvihnúť dňa 25.1. streda od 6,00- 16,00 hod v budove ZŠ a MŠ. Prosím o dodržanie termínu.

• Školské kolo Šaliansky Maťko

• Dňa 18.01.2023 sa v našej škole konalo školské kolo súťaže v prednese slovenských povestí Šaliansky Maťko. Zúčastnili sa ho víťazi triednych kôl.
            Jednotlivé ročníky reprezentovali:

II.roč.:Jakál Juraj, Kyselica Adam, Mišina Lukáš
            III.roč.:Bulejčíková Lea , Chromeková Katarína, Pyteľová Nela
            IV.roč.: Igaz Filip,Kližan Filip,Kopčan Marek

Porota sa rozhodla nasledovne:

V 1.kategórii - 2. a 3.ročník

1.miesto: Jakál Juraj - II.roč.- zároveň bude reprezentovať školu na okresnom kole v Bánovciach nad Bebravou.

2.miesto: Bulejčíková Lea - III.roč.

3.miesto: Chromeková Katarína - III.roč.

V 2.kategórii - 4.ročník

1.miesto - porota sa rozhodla neudeliť