• ŠKD a ZRPŠ

• Vážení rodičia, vzhľadom na vysokú práceneschopnosť pedagogických zamestnancov sa odkladá ZRPŠ formou konzultácií na neurčito. O možnom termíne vás budeme včas informovať.

Zároveň bude aj prevádzka ŠKD skrátená od 6,30 do 15,00 hod. do odvolania. Ďakujem za pochopenie.

• Školské kolo Šaliansky Maťko

• Dňa 17.01.2024 sa v našej škole konalo školské kolo súťaže v prednese slovenských povestí Šaliansky Maťko. Zúčastnili sa ho víťazi triednych kôl v počte 9.
            Jednotlivé ročníky reprezentovali:

II.roč.:Gábrišová Stela, Košík Martin, Mišáková Eliška, Tomašková Nelly
            III.roč.:Jakál Juraj, Kyselica Adam
            IV.roč.:Bulejčíková Lea, Chromeková Katarína, Pyteľová Nela

Porota sa rozhodla nasledovne:

V 1.kategórii - 2. a 3.ročník

1.miesto: Jakál Juraj - III.roč.- zároveň bude reprezentovať školu na okresnom kole v Bánovciach nad Bebravou.

2.miesto: Gábrišová Stela - II.roč.

3.miesto: Kyselica Adam - III.roč.

V 2.kategórii - 4.ročník

1.miesto - Bulejčíková Lea - zároveň bude reprezentovať školu na okresnom kole v Bánovciach nad Bebravou.

2.miesto - Pyteľová Nela

3.miesto - Chromeková Katarína

Víťazom srdečne blahoželáme

Do fotogalérie bol pridaný nový album Šaliansky Maťko.