• Jesenný košík

• V týždni od 26.9.2022 do 30.09.2022 sa na našej škole konala opäť súťaž o najkrajší jesenný košík. Žiaci priniesli znova krásne a nápadito ozdobené jesenné košíky. Porota sa po dlhom radení rozhodla, že nebude oceňovať jednotlivcov. Každý kto sa snažil a doniesol krásne ozdobený košík alebo postavičku dostal sladkú čokoládu.

Foto z výstavy si môžete pozrieť vo fotoalbume.

• Kocúr v čižmách

• V pondelok zažili deti z MŠ ale aj žiaci zo ZŠ prekvapenie. Bábkové divadlo Lienka im zahralo rozprávku Kocúr v čižmách. Zaujali ich bábky z lipového dreva, originálne pesničky, rekvizity a kulisy.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Kocúr v čižmách.

• Medzinárodný deň Eura

• Dňa 23.9. sme si na našej škole pripomenuli Medzinárodný deň eura. Žiaci počas dňa plnili niekoľko aktivít, ktoré súviseli s eurom. Nakoľko to bol projektový deň, využívali sme rôzne zaujímavé formy učenia. V kvíze mali deti možnosť preveriť si, čo všetko o eure vedia-ale aj nevedia, zahrali sa na dizajnérov, keď navrhovali ako by vyzerala eurobankovka podľa ich návrhu, vytvorili spoločne plagát a na záver mali možnosť za svoju prácu získať odmenu.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Medzinárodný deň eura.

• Vážení rodičia, tento mesiac bude mlieko Rajo brejky možné vyzdvihnúť dňa 14.9. streda od 6,00- 16,00 hod v budove ZŠ a MŠ. Prosím o dodržanie termínu.

• Pitný režim s príspevkom Fyto Pharma

• Spúšťame na škole pitný režim a v tejto súvislosti sme oslovili niekoľko slovenských a českých výrobcov čajov. Chceme touto cestou poďakovať firme Fyto Pharma, za poskytnutie tohto štartovacieho balíčku. Veľmi nás to potešilo zvlášť v tejto nepriaznivej dobe. Dúfam, že budú žiakom chutiť.🫖☕️🍀❤️