• Vážení rodičia, tento mesiac bude mlieko Rajo brejky možné vyzdvihnúť dňa 27.4. streda od 6,00- 16,00 hod v budove ZŠ a MŠ. Prosím o dodržanie termínu.

• DEŇ ZEME

• Iba jeden deň v roku, 22.apríla si pripomíname Deň Zeme. Sú to vlastne narodeniny našej krásnej modrej planéty. Ale šancu zrealizovať ekologickú stopu môžeme každý deň. Tento deň vnímame ako spoločný sviatok, kedy si môžeme povedať, čo kto robí pre Zem a tým aj motivovať ďalších. Cieľom Dňa Zeme je pripomenutie si našej závislosti na cenných daroch, ktoré nám Zem poskytuje. Počas Dňa Zeme žiaci uskutočnili aktivity, ktoré upozornili na dôležitosť ochrany životného prostredia a celého ekosystému. Pozreli sme si krásnu prezentáciu, diskutovali na témy separácia odpadu, recyklácia a reparovanie, ako aj o každodennej ochrane ako zamedziť znečisťovaniu životného prostredia. Atmosféru nášho Dňa Zeme si môžete pozrieť aj vo fotogalérii.

• Veľkonočné prázdniny

• Veľkonočné prázdniny sa uskutočnia v termíne od 14. apríla do 19. apríla 2022. Posledný deň vyučovania pred veľkonočnými prázdninami je streda  - 13.4.2022.  Vyučovanie sa začína opäť v stredu – 20.4.2022. Prajeme Vám krásne veľkonočné sviatky, veľa rodinnej pohody, aby ste ich prežili v dobrom zdraví a duševnej pohode.

Preveselé sviatky jari,

slnko v každej jednej tvári.

Bystré nohy, svižný korbáč,

šunku, chlebík ba aj koláč.

Trošku kriku, šťastia moc,

skrátka krásnu Veľkú noc.

• Zápis do 1. ročníka

• V našej škole sa v dňoch 5.4. a 6.4. uskutočnil zápis do prvého ročníka. Deti boli naozaj šikovné a pripravené na ich veľký životný krok.

Prajeme im veľa úspechov a radosti z učenia.

• Marec - mesiac knihy

• Žiaci trávili v tomto mesiaci viac času s knihou. Čítali knižky a týmto sa najlepšie darilo. Gratulujeme a prajeme veľa krásnych chvíľ s knižkou.