• Koniec školského roka 2021/2022

• Školský rok 2021/22 je úspešne za nami. Bol to rok plný náročných úloh, ktoré naši pedagógovia spolu so žiakmi splnili.

Po slávnostnom príhovore  riaditeľky školy Mgr. Sokolíkovej a zhodnotení celého uplynulého školského roka, sa slova ujala  starostka obce, ktorá taktiež poďakovala všetkým za vykonanú prácu a popriala zaslúžený oddych počas letných prázdnin. Nasledovalo odmeňovanie žiakov. Knižnú odmenu získali žiaci predovšetkým za výchovno-vzdelávacie výsledky, ale aj úspešnú reprezentáciu školy a  vzorné správanie.  Potom sa už všetci žiaci spolu s triednymi učiteľmi rozpŕchli do tried, prebrali z ich rúk vysvedčenia a bežali v ústrety vysnívaným prázdninám.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Koniec školského roka 2021/2022.