• Pokyny k začiatku školského roka

• Slávnostné otvorenie školského roka sa uskutoční 05.09.2022 o 8,00 na nádvorí školy, v prípade nepriaznivého počasia v telocvični. Po slávnostnom otvorení sa žiaci presunú s triednymi učiteľmi do kmeňových tried, kde budú poučení o organizácii vyučovacieho procesu od 06.09.2022.

ŠKD je v prevádzke od 7,00 - 13,00 hod, od 6.9. od 6,00 - 16,00 hod.

ŠJ dňa 5.9. obed od 9,30 hod.

Žiaci 1.ročníka prídu v sprievode zákonného zástupcu.

Zákonní zástupcovia neplnoletých žiakov sú povinní vyplniť formulár o bezpríznakovosti. Tento môžu odovzdať elektronicky cez Edupage alebo vytlačiť, vyplniť perom a podpísaný odovzdať dňa 5.9.2022 triednemu učiteľovi ráno po príchode do školy.

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti - Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka.

V prípade, že rodič nepredloží „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, dieťa/žiak sa považuje za príznakového, a je potrebné, aby rodič kontaktoval všeobecného lekára pre deti a dorast, ktorý ho bude ďalej usmerňovať. Ak dieťa/žiak neprišiel v sprievode rodiča do školy a nepredložil „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, je potrebné dieťa/žiaka umiestniť do izolačnej miestnosti a bezodkladne kontaktovať rodiča.

Ďakujeme a prajeme ešte pekný zvyšok prázdnin.

• Oznam vedúcej ŠJ

• Vedúca školskej jedálne pri ZŠ S MŠ Dvorec oznamuje,že od 01.septembra 2022 sa určuje výška príspevku na jedno jedlo nasledovne:

ZŠ

desiata                   0,60€/deň

obed                      1,21€/deň

režijné náklady      3,00€/mesačne

MŠ

desiata                    0,38/deň

obed                       0,90€/deň

olovrant                 0,26€/deň

režijné náklady      3,00€/mesačne

Úprava  trvalých príkazov: